K.Kallas on õigel teel…

…Hea on tõepoolest nentida, et kallid parteikaaslased ei ole veel (ajutistele) raskustele alla vandunud…No nii ju ongi…Mingil ajal lihtsalt peab segastele aegadele ja asjadele  andma seletusi…Tegelikult võidab alati see, kes on avameelsem seletamaks mingite kriisisituatsioonis tehtud otsuste taustu ja tagapõhju…Me võime ju mõelda,(ja mõtlemegi) et Pruuli, ja Strandberg müüsid rublad tšetšeenidele ainult selle pärast et sõita ümber maailma ja e(ä)rastada “Rahva Hääl” või et Kallasel ja kogu tema juudisoost vahmiilil põld teist mõtet kui et efektiivsemalt röövida seda taasiseseisvunud EV ja tema rahvast…

9 kommentaari “K.Kallas on õigel teel…

  1. Jah, aga selle õigeaegne teadvustamine viitab poliitilisele küpsusele ja planeeritud tegevustele…Mis on ju positiivne…me ei taha ometi, et meid juhiks inimesed, kes ei suudaks isegi kahte käiku ette mõelda…

 1. Tom-milleks lapsemõtlemine-raha ehk pleki tegemine on kalduvus või ka südamesoov, aga varastada lihtlabaselt ja vahele jääda on piinlik. , see on nagu hipodroomil panuse tegemine…………Avameelsus ja ausus üldse on “tavakodanikule ” kahjulik aga…….
  Avameelsus on iseloomulik MITTE manipuleeritavatele inimesetele..

 2. Tom oli siin hädas, et uute lugude kirjutamiseks pole ainest ja peab avaldama vanu. Aga nii ju ongi, et vanad lood said äkitselt aktuaalseks. Ma ei viitsi praegu otsida kohta, kus kirjutasin, et rotid hakkavad ükskord uppuvat laeva maha jätma. Nüüd on see aeg käes.

  Kaja Kallase piiksatusele ma ülearust tähelepanu ei pööraks. Veri jääb ikkagi veest paksemaks. Kuid pevkurid, rõivased ja teised sarnased parteividinad on ärevil, selle peale võib Ansip mürki võtta. Sest broilerid on enesele kahtlemata ette näinud uhke karjääri parteis, valitsuses ja Euroopa Liidus üldisemalt. Vana Kallase vägitegude ajal olid nad veel nolgid, kuigi püksi ilmselt enam ei teinud. Nad ei tea, mis siis tegelikult toimus ja nad ei taha, et mistahes tollane jama nende tähelendu takistaks. Teadmatus teeb elu põrguks. Varem või hiljem on nad sunnitud end kuidagi positsioneerima, kedagi kaitsma või kellestki distantseeruma. Mistõttu on tõenäoline, et nüüd lõpuks hakkab see Reformierakonna nimeline monstrum ilmutama mingisuguseid elu märke, emotsioone, kõrvalekaldumisi jms. Võib minna päris naljakaks. Eelkõige sellepärast, et kui asjad lähevad tõsiseks, siis selle partei juhtkonna moraali arvestades hakkavad nad vajadusel kõhklemata omadele selga tulistama.

  1. Tegelikult on Teie tekst tähelepanuväärne siinses, kohaliku konnatiigi kontekstis.EDU!

  2. Uh. Laenaksin veidi seltsimeestelt terminoloogiat ja väidaksin, et:

   “klassivõitluse rindejoon liigub võimupüramiidis ülespoole.”

   Maakeelde tõlgituna: kesktaseme poliitbroilerid, rahvusvahelised ärijuhid, advokaadid, doktorid/doktorandid jne. hakkavad endale teadvustama, et ka neist on võimalik trammiga üle sõita – nagu õpetajast või metsavahist või resident-arstist. Ja et tõenäoliselt sõidetaksegi.

   See teadmine teeb ärevaks, paneb reageerima ja välja ütlema AGA ei ärevus ega ütlemised ei too kaasa MUUTUST, mida selle blogi aktiivne jälgijaskond näib ootavat. Lihtsalt masu jõuab mersu ja volvo esindustesse.

  3. Muidu “poobmarli” oma vanas headuses aga see K. Kallase “piiksatus”…nagu mingit analüüsivõimetut beibi tagumikust näpistataks…
   Eks ta “piiksatas” siiski isa täielikul toel…mis tähendab seda, et vana Kallas on nõus mälu värskendama, aga omadel tingimustel, mis ei tarvitse kattuda Ansipi poolt soovituga…Ehk ma panustaks pigem Ansipi lähiajal kukkumisele kui papa Kallase Kümmeli poolt oksatõmbamisele…Ehk siis see K.Kallase “piiksatus” on märgiline, teedrajav ja isegi ajalooline…

   1. TOM! Vaatame ainult viimase kahe päeva arenguid ja tulemus on “fantastiline”-Lavrov ERR Aktuaalses, Cameron,siis Putin, ja kohalik hala VEF fondi ja komisjoni ümber ja üle………kui varastada on vähe ,siis tarakanid hakkavad üksteist purema………Kümmel on ainult vahend…..

Kommenteerimine on suletud.