Reformil uus suhtekorraldaja…ja uued favoriidid?

J. Mäggile , kes (vist) oli palgatud “silvergate” värki siluma, paistab olevat leping üles öeldud…Sest see arvamusavaldus ei ole ega paistagi muuna, kui enda ja oma asja lahendamise viisi ning nägemuse takkajärgi õigustamine…

Uue suhtekorraldaja esimene töö paistab olevat nende mu (kaas)reformierakondlaste porno…vabandust…promofilmiklippide maksumaksja raha eest tootmise õigustamine ja silumine.

Strateegia on selgelt erinev. Kui Mäggi rõhus “silvergates” Michalit õigustades Savisaare eesrindlikule kauaaegsele praktikale, Aaviksoo jesuiitlikule “riigimehelikule” valetamisvajadusele (tõsi, Aaviksood ennast nimetamata – aga ta ju ka teises parteis) siis nüüdne suhtekorraldaja selles MISA skandaali kaasuses paistab lähenevat asjale pehmemalt…Tunnistame kohe, et piinlik jama jah ja juhtus …aga eks me lahendame…kunagi hiljem..,võite kindlad olla…Selge suund mitte rünnakule, vaid taandumisele. Ajavõitmisele.

Kogu värgil paistab olevat siiski ka parteisisese võimuvõitluse vari. Kui rahastusskandaalis oli löögi all võimalik tulevane parteiboss Michal koos kaaskonnaga ja tänu tema parteisiseste oponentide ning hr. Mäggi oskamatuse või siis erakordse proffessionaalsuse ühismõju tulemusena on see mees poliitiliselt ümmargune null, siis praegu on löögi all juba Rosimannus ise….oma mõlema sugupoolega…Kes võidab? Keegi kolmas, nagu taolistel juhtudel ikka…Pakuks, et reformi päästab (või ka likvideerib) K.Kallas või  …Lang või Paet

5 kommentaari “Reformil uus suhtekorraldaja…ja uued favoriidid?

  1. Kui nii on, siis praegune PR mees on küll täielik koba. Panna “rahva lemmik” Randpere Raua saatesse idiootlikku jama ajama, surgata Urmas Sutropile allkirjastamiseks ilmselgelt mõne NLKP koolitusega mehe paskvill — selle peale annab ikka tulla. Viimase nädala RE PR-fopaad on minu meelest olnud RE-le juba üpris kahjulikud.

    1. No Rull see vist ei ole, see irvitas sellessamas “Kolmeraudses” avalikult Randpere ja kogu senise suhtekorralduse üle. Samas kasutas reform M. väljaviskamise õigustamiseks legendi siseinfo lekitamisest M. poolt, mis ju Rulli poolt väljapakutud idee…Aga hädaga sööb kurat ka kärbseid…

  2. Samas just Sutropi allkirjaga tekst näitab, kui masendavalt laiahaardeline on RE võim. Miks Sutrop nõustus sellise demonstratiivse juraga? Mida talle lubati? Mis kohast ta munasid pigistati?

    1. Jaa, see Sutropi teksti ilmumine võib küll viidata “isamaalise” taustaga suhtekorraldusele…Äkki palkasidki vahetult peale “Kolmeraudset” Rulli?

  3. “Mäggi rõhus “silvergates” Michalit õigustades Savisaare eesrindlikule kauaaegsele praktikale”

    Olen Mäggi mitmel korral pr-teemal teles rääkimas näinud ja alati on ta soovitanud skandaali sattunud poliitikuil olla avatud ja kahetseda, mitte mätsida. Korralik pidur siis seekord, nii pr-töö kui erakonna (ka teiste erakondade) tuleviku osas. Aga tegelikult on ebausutav, et Jürgen, Andrus ja Rain endale üldse midagi öelda lasevad. Teflonmees jookseb pigem endal vastu seina ajud välja, kui tunnistab süüd.

Kommenteerimine on suletud.