Ilvesele anti lõpuks (shaakali)shvili laskmise luba…

Ega teisiti oskagi kommenteerida seda meie Presidendi selgelt hilinenud avaldust…Kui meie peremehed USA –st tegid vastava analoogilise avalduse juba tervelt ööpäev tagasi, siis meie President miskipärast vaikis. Ju ta ei olnud saanud kinnitust Tbilisist oma sõbralt  Juku-Kallelt, kes ju vahetult enne valimisi kinnitas kõiketeadvalt otse sündmuskohalt, et Misha võidab vähemalt 60%-ga…

3 kommentaari “Ilvesele anti lõpuks (shaakali)shvili laskmise luba…

  1. Eks neil kõigil oli siin suu ammuli. Raidi sealne enesekindlus oli aga väga kummaline. Mees on ilmselt muutunud peast riigikogulaseks ja kohaliku rahvaga tegelikult kontakti ei saanud või ei otsinudki. Nüüd on tagajärjed käes – selle mehe juttu ei maksa enam uskuda.

    Viimaste sündmuste järgi otsustades kukuvad USA saadikud meie regioonis järjekorras puu otsast alla. Ilvest ilmselt miski praegu ei ohusta, kuid mainega on tal juba täna kehvad lood. Aga see selleks, tegu pole ka kuigi olulise mõjuisikuga. Olulisem on, et nüüdseks juba silmnähtavalt taandub USA oma senistest kaevikutest. Ei ole märgata, et kohalik poliitiline eliit sellest mingeid järeldusi teeks. Märgata on ainult ühte laadi aktiivsust – sillutatakse enesele teed Euroopa tasandil ametikohtadele, kellel võimalust. Ohvriks tuuakse kõik. Kohalik poliitiline maine pole mõnele enam ammu oluline. Nüüd on pandud mängu ka kogu riigieelarve. Lühidalt, riigi ja rahva tulevikku arvestades äärmiselt kehvad ajad.

Kommenteerimine on suletud.