Galojan mulle meeldib…

…mitte ainult “Playboy” sessiooni tulemusena…Tal on mingit…stiili…Nagu ka Saagimi-mutil, kes mulle meeldib ka…ja samuti mitte ainult stiilsete fotosessioonide kajastusena..

Ehk siis võib tõesti juhtuda, et mingiks märgiliseks tähenduseks Eestiga seotud suures poliitikas võibki kujuneda Galojani nimi…Võib-olla isegi kaugelt suuremaks kui meie “esipiraat” E.N. Kross. Kes muidugi ka püüab, kuid reaalsed  võimed ja sidemed ei küüni siiski Galojani tasemele…Ehk siis  peame A.V. Chapmani meeles..

Näis , mis saab. Kuidas EV hakkab Suurbritannialt Galojani välja nõudma. Tundub küll, et Galojan mängib suurelt, mängib selle peale, et teda hakataks võrdlema Assange või Berezovski või selle Litvinenkole Po radioaktiivse isotoobi sokutajaga-Lugovoiga…

4 kommentaari “Galojan mulle meeldib…

  1. ……”galojani” eluaseme kulud kaetakse salajaselt eelarve realt,valitsev klikk näitas üles humaansust noore inimese eksimuse suhtes ,keegi teda otsima ei hakka …..nii näitavad kaardid täna…aga kui on keerulisem ja mitmetasandile kombinatsioon ,siis lõpuks kerkib ilus küsimus-G.advokaat nõudis lõdvalt sitzpresidenti tunnistajaks.Advokaadid aga rumalad ei ole…

    1. Ega ju tea, kas ta sedagi võttis…või võttis hoopis rohkem…või võttis seda, mis talle lubatud
      Paradoksaalne küll, aga ma paigutaks Galojani ühte ritta Reiljani, Annuse, Tuiksoo ja varasemast ajast ühe naispankuri , M.Eenmaa vist, kes kõik arvasid end olevat süsteemi osad ja seega puutumatud. Kuid kes kõik ohverdati ja visati pööblile närimiseks. Galojan on nüüd erinevalt eelpoolnimetatuist(kes vanglas viibind, kes erus, kes haiglas olnud, kes lihtsalt kibestunud) ainuke, kes ei lasknud ennast lõplikult süsteemi poolt alla lasta, ei jäänud lootma hüpoteetilisele õigusele ja õiglusele Täielises Eesti Vabariigis.

  2. Muuseas, midagi huvitavat. 17. veebruari “Nelli Teatajas” kirjutatakse, et Galojan ja Kristiina Ojuland pidavat sugulased olema. See seletab nii mõndagi.

Kommenteerimine on suletud.