Hannes Rummi egotrip

 

Hannes Rumm ja Evelin Sepp käsitlevad seda “Estonia” hukuga seotud parlamendikomisjoni sündi või surma…

Evelyn sõidab muidugi “Estoniaga”, ma olen sellest mitmed-setmed korrad kirjutanud…Sõidab muide Edgari teadmisel ja ainult siis, kui Edgar selle heaks kiidab. kuid mis siis…Sõit on ju õige. Või polegi meil vaja teada, mis sel septembriööl siiski juhtus… Või peame ootama viimaste tunnistajate maist kadumist.. ainult selleks, et teatud poliitikutel hea oleks…omades  eneseteadvust kõditavat informatsiooni..

Pigem on see Hannes Rummi  egotrip olla suur poliitik…

2 kommentaari “Hannes Rummi egotrip

 1. Igaks juhuks panen ka siia, et hr Rummu selle

  http://hannesrumm.blogspot.com/2007/09/dr-rain-tolgi-diagnoos.html

  sissekande alla panin järgmise kommentaari:

  See on jumalast õige, et tehnoloogid püüavad suunata avalikku arvamust. Hr Rummi käesolev kirjatükk on selle musternäide. Tegelikult ma hakkan juba isegi oma uskumustes ja arusaamades kahtlema. Püüan siiski öelda, kuid mulle tundub, nimelt:

  1. Rahvuslik-konservatiivne hüsteeria algas just nimelt presidendivalimistega, kus osaliselt hr Rummi juhtimisel loodi kuvand, et valik on “tiblade” ja “valgete jõudude” vahel. Pronksivärk oli selle hüsteeria loogiline järeldus.

  2. Möödunud aasta polnud mitte ehe ega aus, vaid Rüütli pere mõnitamine oli Eestis senini kõige küünilisem ja labasem suhtekorralduslik tehnika. Ma ei saa kuidagi selliseid võtteid kasutavaid jõude austada, olgu nad pealegi “valged”.

  3. Kui me tahame viia ühiskonna vaimse tervise huvides jutu nendele asjadele, mis tõesti olulised on, siis võibolla peaks kõigepealt vabandama räpase presidendikampaania ja reformi puudliks olemise eest.

  4. Või kui ei, siis oleks ehk ausam võtta erakonna nimeks tagasi “parempoolsed”?

 2. Ausalt öeldes oleks SDE õige nimi tõesti Parempoolsed aga see ei läheks kokku ju kunagise Isamaa geniaalse idee luua enda käsutuses olev “vasakpoolne” satelliiterakond.

Kommenteerimine on suletud.